medycyna estetyczna Kraków
Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

AQUAFILLING BODYLINE - bezinwazyjne powiększanie piersi

Zabiegiem, który efektywnie skoryguje rozmiar biustu jest AQUAFILLING BODYLINE. Jeśli chcesz zmienić wygląd piersi bezinwazyjnie i bez operacji - to rewelacyjna opcja.

Zalety i efekty

Metoda AQUAFILLING BODYLINE ma bardzo dużo zalet, jest też dużo mniej inwazyjna od wstawiania implantów. Rekonwalescencja po zabiegu zabiera jedynie jeden dzień. Po tym czasie możesz bezpiecznie powrócić do codziennej aktywności ciesząc się odmienionym kształtem biustu. Maksymalne efekty są dostrzegalne po 2 tygodniach od zabiegu. Metoda jest całkowicie bezinwazyjna. Po zabiegu poprawiony biust ma idealny wygląd, a sama metoda nie jest związana z jakimkolwiek ryzykiem. Efekt jest natomiast długotrwały. Czas zabiegu to około 1,5 godziny. Preparat nie pozostawia jakichkolwiek zauważalnych śladów.

Przebieg zabiegu AQUAFILLING BODYLINE

AQUAFILLING BODYLINE to najbardziej polecany preparat do powiększania piersi. Za jego pomocą można poprawić jędrność i powiększyć biust. Preparat ma postać żelu, a składa się z soli fizjologicznej i poliamidu. Wstrzykuje się go w dobranej przez lekarza ilości w wybranym obszarze. Do zabiegu używa się jednorazowych igieł, co redukuje jakiekolwiek ryzyko urazów. Zabieg poprzedzony jest miejscowym znieczuleniem. Znieczulenie dodać można też do preparatu AQUAFILLING BODYLINE, dla komfortu pacjenta. Cena zabiegu powiększania biustu AQUAFILLING BODYLINE w Klinice Medycyny Estetycznej Vesuna w Krakowie zależy od ilości wprowadzanego preparatu.

Zabieg AQUAFILLING BODYLINE - zalecenia

Po 24h od zabiegu możemy powrócić do swoich codziennych zwyczajów. Nie powinno się jednak zapominać o kilku rzeczach. Trzy doby od zakończonego zabiegu nie powinno się myć piersi bieżącą wodą. Przez 4 tygodnie powinno się ubierać bieliznę modelującą. Zaleca się również unikanie aktywności fizycznych, angażujących piersi. Przez miesiąc powinno się powstrzymać się od odwiedzania solarium oraz sauny. Zaraz po powiększeniu piersi nie poleca się spania na brzuchu.

Bezpieczeństwo

Zabieg który przeprowadza się w Vesunie w Krakowie jest konsultowany z wykwalifikowanym specjalistą. Pacjent powiadamiany jest o przebiegu zabiegu, jak i o ewentualnych przeciwwskazaniach. Warto się z nimi zaznajomić przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami