medycyna estetyczna Kraków
Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laserowe likwidowanie blizn

Specjaliści do spraw blizny usuwają laserem PIANO. Jest to supernowoczesny laser Nd: YAG FOTONA SPECTRO SP. Zabieg nim wykonywany jest nie tylko skuteczny, ale też szybki. Najważniejsze jest zdrowie pacjenta, a tryb PIANO gwarantuje bezpieczeństwo. Korzystanie z usuwania blizn laserem pomoże osiągnąć doskonały wygląd skóry. Nie warto zwlekać, wyleczy on również blizny powstałe świeżo po operacji.

Laserowe likwidowanie blizn

Jest to niezwykle efektywny zabieg. Pomaga pozbyć się blizn zaraz, gdy się pojawią, a także po dłuższym czasie. Po przebytym zabiegu goją się szybciej i się nie rozrastają. Taki zabieg radzi sobie z różnymi bliznami, po wielu operacjach jak i urazach. Likwidowanie blizn i zmian skórnych przy użyciu lasera w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna jest dla Ciebie w momencie, kiedy chcesz usunąć blizny przeróżnego pochodzenia.

Laserowe redukowanie blizn - postaw na nowoczesność

Aparat korzysta z bardzo długich impulsów. Dzięki temu otrzymujemy całkowity efekt szoku cieplnego na skórze właściwej. Działanie lasera nie wiąże się jednakże z jakimikolwiek urazami. Żeby osiągnąć najlepsze rezultaty usuwania blizn laserem trzeba poddać się mu kilkukrotnie. Poleca się miesięczne przerwy pomiędzy poszczególnymi zabiegami. Zmiany dostrzeżesz w zasadzie natychmiast.

Likwidowanie blizn i zmian skórnych laserem - zalecenia

Redukowanie blizn i zmian skórnych laserem w krakowskiej Vesunie wymaga rozmowy ze specjalistą. Powinna mieć ona miejsce przed kuracją i po niej. Informuje on wówczas jak powinno się troszczyć się o skórę. Wymaga się jedynie podstawowych czynności skierowanych na miejsca po zabiegu. Chodzi o zachowanie właściwego pH.

Dlaczego warto zdecydować się na minimalizowanie blizn laserem?

Likwidowanie blizn i zmian skórnych laserem warto zrobić zaraz po przebytym urazie. Sprzęty, które się do tego stosuje są naprawdę precyzyjne. Mają one działanie wewnętrzne i zewnętrzne, przez co rezultaty zabiegów są bardziej widoczne. Zmieniony naskórek usuwany jest warstwami, z tego powodu zabieg jest bardziej dokładny. Podgrzewanie skóry w czasie kuracji skutkuje remodelingiem głębokich warstw. Zupełne wygojenie następuje po siedmiu dniach. Koszty nie są wygórowane. Usunięcie pojedynczej zmiany skórnej to koszt stu złotych. Możemy także zamówić kilka zabiegów usuwania blizn w pakiecie. Minimalizować możemy blizny o zróżnicowanych rozmiarach.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami