medycyna estetyczna Kraków
Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Cellulit - zmowa większości kobiet

Cellulit to zmartwienie każdej kobiety. Istnieje jednak kilka bezinwazyjnych, skutecznych i szybkich sposobów, by rozpocząć walkę z cellulitem. Pomogą nam w tym urządzenia używane w nowoczesnej kosmetologii - Lipomassage ENDERMOLOGIE lub SYSTEM TriLipo MAXIMUS MED. Prowadzą one do usunięcia cellulitu oraz napięcia konkretnej części ciała, jak i całościowej poprawy wyglądu.

Jak pozbyć się cellulitu, czyli TriLipo MAXIMUS MED

Jest to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów w branży kosmetycznej. Sprzęt, który wykorzystuje się podczas tego zabiegu ma wpływa na nasz organizm na wielu płaszczyznach. Procedura składa się z trzech kroków. Energia uwalnia tłuszcz z komórek. Otrzymana temperatura polepsza przemianę materii. Aparat wytwarza ciśnienie, doprowadzające do likwidowania komórek tłuszczowych. Tego typu ściskanie prowadzi do drenażu płynnego tłuszczu do przestrzeni zewnątrzkomórkowych. Zwiększa się detoksykacja jak również dotlenienie komórek. Ostatni etap – modelowanie sylwetki - uzupełnia końcowy efekt. Zabieg ten zabiera zazwyczaj godzinę. Jeśli pragniemy osiągnąć zadowalający efekt, rekomenduje się przeprowadzenie zabiegu minimum kilka razy. Po zakończeniu zabiegu pacjent nie potrzebuje jakiejkolwiek rekonwalescencji.

LPG ENDERMOLOGIE - ujędrnianie

Lipomassage ENDERMOLOGIE sprzyja uzyskaniu wymarzonych efektów. Najlepsze efekty w likwidacji cellulitu, ujędrnianiu skóry i utraty nadprogramowych kilogramów gwarantuje praca podciśnienia oraz obracających się rolek. Czas trwania zabiegu to przeważnie czterdzieści minut. Endermologię poleca się wykonywać w seriach po 10 powtórzeń.

Jakie są zalety i efekty TriLipo MAXIMUS MED i LPG ENDERMOLOGIE

Obie metody skutecznie redukują skórkę pomarańczową i ujędrniają skórę. Efekty są satysfakcjonujące oraz długotrwałe. Zabiegi TriLipo MAXIMUS MED i endermologia są całkowicie bezinwazyjne. Znieczulenie nie jest konieczne. Dzięki TriLipo MAXIMUS MED i endermologii następuje modelowanie sylwetki. Zabiegi gwarantują lifting i młodszy wygląd skóry, a także usprawnienie krążenia krwi. Wyszczuplają, zapewniają detoksykację tkanek oraz likwidację cellulitu o różnym stopniu zaawansowania. Mają również wpływ na zagęszczenie oraz wzmocnienie mięśni.

Obszary zabiegowe oraz przeciwwskazania

Zabiegi działają na wiele obszarów ciała, na przykład brzuch czy też uda i pośladki. Pamiętajmy jednakże, że są pewne przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu, dlatego też zanim się na niego zdecydujemy, trzeba skonsultować się z lekarzem.

TriLipo MAXIMUS MED oraz Technologia LPG można wykonać w Vesunie w Krakowie. Zabieg kosztuje pięćset złotych. Taniej wychodzi zakupienie pakietu zabiegów.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami