medycyna estetyczna Kraków
Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Laseroterapia w leczeniu grzybicy paznokci

Grzybica skóry i paznokci to bardzo męczące schorzenie, dotykające ludzi w różnym wieku. Grzybicą zarazić można się przebywając w różnego rodzaju miejscach. Są to kąpieliska, siłownie a także publiczne WC. Grzyby rozwijają się w rozgrzanych i mokrych miejscach. Wynika to z kłopotów z utrzymaniem czystości. Zagrożenie zarażenia drobnoustrojami zwiększa się wówczas, kiedy spada nam odporność. Inne czynniki, które je potęgują to życie w stresie, osłabienie, problemy z równowagą hormonalną. Jeżeli problemy już się zaczęły, grzybica lubi wracać. Chcesz pozbyć się powracającego i uciążliwego problemu? Zalecamy leczenie grzybicy laserem.

Jak przebiega leczenie grzybicy laserem?

W Vesunie w Krakowie do przeprowadzenia tego typu zabiegów używa się polecanych urządzeń. Wyleczenie grzybicy skóry nie jest dzięki temu problemem. Tego typu zabieg to naświetlanie miejsc, na których uwidocznił się problem. Koszt zależny jest od liczby zainfekowanych miejsc. Usuwanie dolegliwości w klinice Vesuna w Krakowie z pięciu paznokci to koszt 250 złotych. Szczegółowy koszt leczenia ustala się najczęściej ze specjalistą. Rekomenduje się kilkukrotne przeprowadzenie zabiegu, żeby uzyskać satysfakcjonujący rezultat. Sesje zaczyna się od czterech zabiegów, które wykonuje się raz w tygodniu. Później leczenie laserowe powtarza się co trzy miesiące.

Zalety laserowego leczenia grzybicy

Laserowe leczenie grzybicy paznokci to zabieg nieoperacyjny. Leczenie przebiega bez żadnego bólu, co jest jego ogromnym plusem. Laserowe usuwanie grzybicy daje bardzo dobre efekty. Dodatkowymi zaletami leczenia grzybicy skóry i paznokci laserem są lepsza efektywność oraz trwałe efekty. Leczenie grzybicy skóry i paznokci laserem nie wiąże się z żadnym ryzykiem.

Leczenia grzybicy za pomocą lasera FOTONA - bezpieczne i nowoczesne

W krakowskiej klinice Vesuna do leczenia grzybicy paznokci używa się innowacyjnego aparatu FOTONA. To najskuteczniejsze urządzenie do przeprowadzania tego typu zabiegów. Jest on wyjątkowo dokładny. Zabieg nie wiąże się z jakimkolwiek ryzykiem. Starsze lasery miewają problemy z wolnymi zmianami mocy lasera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami