medycyna estetyczna Kraków
Nasze kliniki:
Bonarka City Center - Tel.: +48 (12) 298 68 96
Dobrego Pasterza - Tel.: +48 (12) 418 20 30

Bezoperacyjne metoda usuwania zmarszczek

Wiele osób w różnym przedziale wiekowym walczy ze zmarszczkami. Zazwyczaj chcemy pozbyć się zmarszczek, powstających dookoła oczu oraz ust. Dzięki nowoczesnym aparatom, możliwe jest skuteczne pozbywanie się zmarszczek mimicznych. Zabieg przeprowadzany laserowo wygładza skórę. Najnowszej generacji lasery to najbardziej efektywne urządzenia do redukowania zmarszczek mimicznych wokół oczu. Lekarze specjaliści gwarantują precyzję oraz bezinwazyjność tego sposobu.

Laserowe usuwanie zmarszczek - efekty zabiegu

Efekty laserowego likwidowania zmarszczek zauważalne są dwufazowo. Pierwsze zmiany będzie widać niemal od razu. W ciągu kilku pierwszych dni po zabiegu laserem następuje poprawa kolorytu skóry. Po około miesiącu skóra jest bardziej napięta oraz wygląda młodo. Skóra twarzy staje się promienna.

Kiedy nie można wykonywać peelingu laserem?

Przeciwwskazania są dokładnie te same jak w przypadku pozostałych zabiegów laserowych. Przed podjęciem decyzji powinno się porozmawiać z lekarzem. Najważniejszymi ograniczeniami są cukrzyca, infekcje oraz choroby wątrobowe. Przeciwwskazaniem jest też okres ciąży oraz karmienie piersią. Peelingu laserowego nie należy przeprowadzać u ludzi z tatuażami, zmianami barwnikowymi oraz świeżą opalenizną. Do wykorzystania tej metody nie klasyfikują się pacjenci, zażywający leki z hormonami, moczopędne, antydepresanty, retinoidy oraz tetracykliny.

Peeling laserowy - szczegółowe informacje

Zabiegi w krakowskiej Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Vesuna przeprowadza się mając na uwadze wygodę pacjenta. Peeling laserowy przeprowadza się najnowszymi aparatami. Procedura jest naprawdę efektywna oraz nieinwazyjna. Procedurę należy kilkukrotnie powtórzyć. Między sesjami zabiegowymi musi być osiem tygodni przerwy. Taki zabieg to koszt 350 zł. Jego wykonanie zapewnia nam ujędrnioną twarz.

Po laserowym usuwaniu bruzd pojawia się rumień i nieznaczne opuchnięcie. Skóra twarzy wygląda jak po przesadnym opalaniu na słońcu, ze wszystkimi dla tego stanu dostrzegalnymi przypadłościami. Rumień zwykle znika po 4 dniach. Potem skóra może się delikatnie przyciemnić i poddawana jest łuszczeniu. Po siedmiu dniach wszystko wraca do normy.

Laserowe wygładzanie zmarszczek mimicznych - odpowiemy na wszystkie pytania

Jeżeli chcesz skutecznie pozbyć się zmarszczek z okolicy ust, lecz nie masz ochoty decydować się na zabiegi z zastosowaniem skalpela, laserowe usuwanie zmarszczek będzie w tym wypadku doskonały. Przed umówieniem się na zabieg, porozmawiaj z naszym lekarzem. Odpowiemy chętnie na każde pytania i pomożemy Ci osiągnąć idealny rezultat.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych zabiegach?

Skontaktuj się z nami